محل تبلیغات شما

چگونه از عبارات تاکیدی جهت رشد و موفقیت استفاده کنیم؟

چگونه از عبارات تاکیدی جهت رشد و موفقیت استفاده کنیم

همانطور که می دانید عبارات تاکیدی، عبارات مثبتی هستند که می شود برای حفظ روحیه استفاده می شوند و البته در اثر تکرار این عبارت ها ، خواسته تان در زندگی تحقق میابد .البته این به شما بستگی دارد که چقدر به عبارت ها باور داشته باشید و اینکه رسیدن به آن ها چقدر طول خواهد کشید .

و حالا روش های استفاده از عبارات

۱- ضرب الاجل تعیین کنید:

شاید خواسته شما رسیدن به مبلغ مشخصی پول یا هر چیز دیگر در تاریخ معینی است. به یاد داشته باشید که هم مبلغ و هم تاریخ باید دقیق و مشخص باشند، برای مثال عبارت شما باید اینگونه باشد ( تا تاریخ ۹۸/۱۲/۱۲ دارایی من یک میلیارد تومن خواهد بود) چرا به این دو نکته تاکید می کنم؟ زیرا خواسته شما باید دقیق و مشخص باشد، چون رسیدن به هدفی که دقیق و مشخص نیست، غیر ممکن است. فرض کنید کودکی به مادرش می گوید: (( مامان واسه من آب نبات بخر))

مادر:((چقدر آب نبات می خوای؟))

کودک: ((خیلی))

مادر: ((دقیقا چقدر؟))

کودک:((زیاد))

مادر: (( من که نفهمیدم چقدر آب نبات می‌ خوای .خب حالا دقیقا واسه چه زمانی این آب نبات ها رو می خوای؟))

کودک: (( هر چه زود تر بهتر))

مادر: ((دقیقا کی؟))

کودک: (( زود .خیلی زود))

خب مسلما مادر پیش خود تصور می کنند ، این آبنبات ها که دقیقا مقدارش مشخص نیست را می تواند به مرور زمان به کودک بدهد و اولی اش را خیلی زود یعنی همین فردا برایش تهیه خواهد کرد .

پس اگر شما هم بگویید((می خواهم میلیاردر شوم)) ومشخص نکنید که دقیقا چند میلیارد و تا چه زمانی ، اتفاقی مشابه اتفاق کودک برای شما میوفتد . البته اگر خوش شانس باشید ، در غیر این صورت اولین آبنبات خود را به این زودی ها دریافت نخواهید کرد و شاید هم با گرفتن اولین آبنبات خواسته خود را فراموش کنید ، مادر هم خواسته شما را فراموش می کند.

پس حتما مقدار خواسته تان دقیق و تاریخش مشخص باشد و حتماً تا زمان رسیدن به خواسته عبارت را تکرار کنید.

۲- عبارت تأکیدی محدود:

یکسری عبارات تاکیدی هستند که زمان محدودی را می طلبند و به محض تحقق آن می توانند متوقف شوند . به عنوان مثال شما دچار یک بیماری جسمی شدید. پس با گفتن عبارت :(( من سلامت هستم )) یا ((بدن من سالم است))یا ((من پاهای سالم و قوی دارم)) می توانید به تعجیل در درمان کمک کنید و به محض درمان شدن گفتن این عبارات را متوقف کنید .

در این روش شما باید روزانه ۵۰ تا ۱۰۰ بار از عبارات تاکیدی تان استفاده کنید تا زمانی که به خواسته تان برسید، به محض رسیدن به خواسته شما می توانید استفاده از آن را متوقف ‌و سپس برای به دست آوردنش شکر گذار باشید . ضمناً در صورت تمایل می توانید برای تکرار عبارات از تسبیح استفاده کنید.

۳- عبارت تأکیدی نامحدود

فوراً قلم و کاغذی آماده کنید و در آن ۳۰ عبارت تاکیدی مثبت بنویسید. عباراتی که می دانید هر روز زندگیتان به آن ها احتیاج دارید . متعهد شوید هر کدام از این ۳۰ عبارت را در یک روز از ماه استفاده کنید. به عنوان مثال (( امروز شادترین روز زندگی من است)) یا ((من آرامم)) درست است که شما به آرامش، عشق، شادی و یا موفقیت و .در هر روز زندگیتان احتیاج دارید ، اما این تمرین برای پرورش شما و ایجاد عادت تکرار عبارات تاکیدی برای شماست. پس متعهد شوید که آن را به انجام برسانید و عبارت هر روز را ۵۰ تا ۱۰۰ بار تکرار کنید و سعی کنید تکرار عبارات ها در آغاز روز و بی وقفه باشد تا تاثیر شگفت انگیز آن را مشاهده کنید.

این روش به شما کمک می کند که هر روز زندگی خود را طوری زندگی کنید که دلتان می خواهد و هر روز حس خوبی به خودتان و جهان پیرامونتان داشته باشید.

امیدوارم این مقاله برای شما مفید بود باشد ، شاد ، سلامت و موفق باشید.

چگونه با دیگران ارتباط برقرار کنیم

نویسندگی (طبق نظرات خوانندگان)

طنز اندر کاخ همایونی (مولانای بی خدا)

عبارات ,عبارت ,خواسته ,، ,ها ,استفاده ,رسیدن به ,هر روز ,عبارات تاکیدی ,دقیق و ,آب نبات ,موفقیت استفاده کنیم؟

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

. تجهیزات و راه اندازی رستوران boarenabe !بهت راست میگم،تو باور نکن proterurir congtingtodi roavirantle fintimnnibo kepilsaddsur ادبستان