محل تبلیغات شما

طنمهعیدانه

نحسیسیزده ما رو گرفت

بله از کابینت که بگذریم ، سخنسیزده بدر خوش تر است.

ام اینا رفتیم دم دریا، اون موقع ها هم مثل الان مردم ایران از فرهنگ زیبای آشغال ریزی دم ساحل برخورداربودن، به خاطر همینم جون ما در اومد تا یه جای تمیز پیدا کنیم و زیلو بندازیم .

وقتی نشستیم ، فقط نشستیم . فقطتا یه ساعت داشتیم همینجوری دریا رو نیگا می کردیم . بالاخره بابام صداش در اومد ورو به باجناقش گفت: خب دیگه . بچه ها هم حوصله شون سر رفته و هم فکر کنم گشنشونباشه .- رو من به من با لبخندی مهربون که تا حالا ازش ندیده بودم گفت- مگه نهبابا-به علامت مثبت سر ت دادم و بابام ادامه اداد- از اونجایی که ما مهمونشماییم.

شوهر خاله ام وسط حرفش پرید: وتو این یکی دو روز ما ازتون پذیرائی کردیم .‌بهتره دیگه الان دست تو جیبتون کنیدباجناق جان.

بابام گفت: من که از پول خرجکردن ترسی ندارم. اما واسه شما بد میشه. همینجوریشم تو فامیل بهتون می گن خسیس.

- شما نگران نباشید. چون من شنیدم کهاینو به شما می گن.

بابام که کم کم داشت عصبانی میشد گفت: به من نمی گن به شما می گن.

شوهر خاله ام هم دست کمی از اوننداشت: حداقل من خسیسم نه گدا.

عصبانیت هر دو طرف شدت گرفتهبود و ما بچه ها و مادرامون منتظر یه انفجار بزرگ بودیم که به سلامتی بابام آغازکننده اش بود.

وایساد و یا عصبانیت گفت: به منمی گی گدا؟؟؟. بد بخت هیچی ندار.

شوهر خاله ام هم ایستاد تا کمنیاره: به من می گی هیچی ندار؟.من اگه چیزی نداشتم چطوری شیکم شما رو تو این دوروز تا خرتناق پر کردم؟

- با آب.

- ای از چشت بیاد . اومدی تو خونه من. آرامشمو بهم ریختی . عیدمو خراب کردی آخرشم قفل کابینتو از جاش در آوردیهیچی بهت نگفتم.

- هیچی بهم نگفتی؟.کم مونده بود بابایخدا بیامرزمو بیاری جلو چشمم.الانم می دونی چیه. یه دیقه اینجا نمی مونم.میرم.

بله از ساحل خاله ام اینا رفتنویلا شونو ما هم راه افتادیم تو جاده پر ترافیک شمال-تهران. تو راه کسی جرات نکردبه بابا بگه گشنشه و تا شب همینجوری گرسنه موندیم و نحسی سیزده ما رو گرفت.

راستی ،سیزده تون به در . این ویروس کرونا در بهدر 

چگونه با دیگران ارتباط برقرار کنیم

نویسندگی (طبق نظرات خوانندگان)

طنز اندر کاخ همایونی (مولانای بی خدا)

تو ,رو ,هم ,بابام ,ام ,یه ,خاله ام ,به من ,شوهر خاله ,می گن ,ما رو

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

لایف بیوتی | معادله‌ زندگی سایت عطرآرا | قیمت بهترین خوشبوترین عطر و ادکلن های زنانه و مردانه mhbobc60 خرید موكن صورت ماتیکی موزن ماتیکی فلاولس زنانه مردانه 2021 برق صنعتی و طراحی دستگاه های صنعتی وplcفراهانی(رباطکریم واسلامشهر ) 09301471243 ترجمه و بررسی آهنگ های تیلور سویفت مطالب اینترنتی تور تایلند| تور بانکوک| تور پاتایا| تور پوکت نوروز 97 رعایت و حفظ قانون، مقررات و حقوق شهروندی وبلاگ مشاوره آفتاب زندگی ( سعید آوری/کرج)