محل تبلیغات شما

ماجراهایسامی

اینقسمت

(دوبارهمَنَمو چهار تا صد نفر)

بله با این امیدی که دوستام بهم دادن دوباره رفتمتو اتاقمو شروع کردم به نوشتن . البته این شب بیداری هام خانواده ام رو نگران کردهبود . اما بالاخره چاره چیه؟موفقیت ، تلاش می خواد.

امروز که رفتم مدرسه قبل از صف مشاور باهام حرف زدو درباره نگرانی خانواده ام درباره شب بیداری هام بهم گفت . و البته یه کم همدرباره اعتماد به نفس داشتن موقع حضور در جمع باهام حرف زد . خلاصه ازم خواست برمتو صف و یه داستان بخونم ، چون مطمئن بود یکی آماده دارم.

منم حالا تو راهرو وایسادم و منتظرم مدیر صدامکنه.بله بازم مثل ابری که از خودش باران تولید می کنه دارم شُر و شُر عرق می ریزم.بالاخره صدام کرد.

حالا قدم هام رو محکم تر از قبل بر می دارم ، البتهخیلی محکمم نیستا . خلاصه میام جلوی 400 تا دانش آموز . یه نیگا به دفترم می ندازم؛ تا می خوام بخونمش پشیمون می شم و دفتر رو می ذارم کنار و شروع می کنم : سلام.میدونم که منو می شناسید. شایدم نشناشید .اما الان دیگه می شناسید. منسامانم . ملقب به سامی . یه اتاق دارم که توش از شیر مرغ گرفته تا جون آدمیزد، هرچی بخواید پیدا می شه.اصلاً یه سؤال .شیر مرغ؟!.مگه مرغ شیر داره؟حتیخود خانم مرغ هم به خاطر این تهمت ناروا به سازمان مرغیان مرغ صفت شکایت کرده.

بچه ها نخودی می خندن و با این کار بهم انرژی میدن. میکروفن رو می گیرم دستم ؛ راه می رم و حرف می زنم: بله داشتم از خودم میگفتم. من آدمی هستم که اگه استرس بگیرم هی شُر و شُر عرق می ریزم.مثلالان.شما خبر ندارین . اما من دارم تو ودلم دعا می کنم که یه وقت از شدّت عرقکردن تبخیر نشم . وگرنه چیزی ازم نمی مونه. اون وقت کی شما رو می خندونه؟

بچه ها بلند تر از قبل می خندن و من ادامه می دم:خب من دو تا رفیق دارم . یکیش رامتینه . ماشاالله تو آسمونا سیر می کنه. نمیدونه که بابا من خودم یه پا پرنده ام .

اونایی که متین رو می شناسن بلند ، بلند می خندن ،منم می گم: به جان شما . تازه یه رفیق دارم به اسم کامران . کامران خان که به کتابخونهسیّار گفته زکی . همیشه 5-6 تا کتاب دستشه . اما هیچ وقتم نمی خونه. راستیبه کسی که فقط کتابو حمل می کنه چی می گن؟

بچه ها باز می خندن.

بله ، خیلی خوب اجرا می کنم و در نهایت مثل رئیسجمهور ها یه دستی برای بچه ها ت می دم و به راهرو بر می گردم. واقعاً عالیه .احساس می کنم قدم به قدم به هدفم نزدیک تر می شم.

چگونه با دیگران ارتباط برقرار کنیم

نویسندگی (طبق نظرات خوانندگان)

طنز اندر کاخ همایونی (مولانای بی خدا)

یه ,، ,رو ,تو ,ها ,کنه ,بچه ها ,می کنم ,می خندن ,رو می ,می کنه ,قسمت دوباره مَنَمو

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ardinnahofs abacollage Ira's game خرید ساعت مچی زنانه Lionel's style Danny's blog Barbara's receptions اعتقادی و مذهبی بیست رپ NFL Cheap San Francisco 49ers Jerseys, Special for Loyal Customers.