محل تبلیغات شما

درد و دل های وسایل یک خرابکار

راحله رضائی

کاناپه: از دست اینآقای خرابکار جونم به لبم رسیده. هر روز یه خرابکاری تازه می کنه و زنش واسههمین تو اتاق راش نمی ده. زنش می تونه راش نده.ولی من چی؟.من نمی تونم بگم رومن نخواب که. همین دیشب بود که با یک فشار اون پای درازش  دسته ی منو شکست.

کتاب: روز اولی رو کهداشتم پا به این خونه می ذاشتم رو یادم نمی ره. نو بودم. تازه دوسه روز بود کهکاغذام از دستگاه پرینتر بیرون اومده بود. خرابکار لای منو باز کرد.دِچیه؟.چرا اینطوری نگاه می کنید؟.کتابم دیگه.بله داشتم می گفتم.خرابکارلای منو باز کرد و دماغشو چسبوند به کاغذام تا به خیال خودش بوی نویی ام رو حسکنه.منم از همه جا بی خبر خوشحال بودم که صاحبم از من فیض دماغی می بره.تااینکه یهو عطسه کرد و کلی تُف و محتویات بینی ریخت رو کاغذای من .از همون اولباید می فهمیدم که این چه خرابکاریه.الان که یک ماهه از اون روز می گذره من دیگهکتاب نیستم . درختم نیستم. جونور هم نیستم فصیل بشم . آدمم نیستم دفنمکنن.هر کدوم از کاغذای من اثر آش و قهوه و چایی و شربت رو خودش داره.دیروزمآبنباتش رو چسبوند به من تا بره نهار بخوره برگرده. وقتی برگشت و آبنباتش روبرداشت. یه تیکه از وجود من رو هم کند و باهاش خورد.حالا چه جوری تونست بخورهنمی دونم.

بالشت: من دلم از همهپُرتَره .شب تا صبح که می خوابه. نمی خوابه که . مثل ابری که باران تولید میکنه . اینم از جاهای مختلف سر و صورتش آب تولید می کنه. یا فرت و فرت عرق میریزه و موهای خیس از عرقش خیسم می کنه . یا صورت چربش رو می ماله بهم . یا آبدماغ و دهن و گوش  وخلاصه هر سوراخی که روصورتش هست رو می ریزه روم. دیگه کلافه شدم. کلافه.

راحله رضائی

کفش: من چی بگم؟.یارو صد سال یه بار می ره حموم.به خدا که از بوی گند پاش دماغم از کارافتاد.تازه این که چیزی نیست.وقتی راه می ره منو می کشه رو زمین و راه میره.فقط زمینم که نیست. سنگ و خار و خاک و زباله و خرده شیشه و چیزای دیگه همهست.انگار قسم خورده تا رسیدن به خونه نابودم کنه.تازه این که چیزی نیست.یهوقتا پاش پیچ می خوره و میوفته زمین. همه سعی می کنن با زانو بیوفتن رو زمین تابلایی سرشون نیاد. اما این ترجیح می ده با صورت بخوره زمین ولی من واسه چند لحظهای روی زمین کشیده و سابیده بشم.نمی دنم چه هیزم تری بهش فرختم که باهام این کارارو می کنه.

چگونه با دیگران ارتباط برقرار کنیم

نویسندگی (طبق نظرات خوانندگان)

طنز اندر کاخ همایونی (مولانای بی خدا)

رو ,کنه ,نمی ,زمین ,خرابکار ,یه ,می کنه ,می ره ,رو می ,رو زمین ,راه می

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Deangelo's game تعمیر گیره هیدرولیک sturfewehou ه ی چ همدانی ،نون.شین آپدیت نود 32| لایسنس نود 32 ، یوزر پسورد نود 32 Rosemary's game نقد و تحلیل فیلم tyrrmaddotel پیوند محبت opthepancleng